Seznamte se s mikropůjčkou

Mikropůjčka je krátkodobá půjčka menší částky, většinou do pěti nebo deseti tisíc korun. Předností této půjčky je její dostupnost a rychlost získání peněz. Proto ji využívají lidé před výplatou, nebo v situaci, kdy nutně potřebují zaplatit účty nebo zakoupit nový spotřebič a nemají dostatečnou finanční rezervu. Částka je dostatečná jako krátkodobá výpomoc, její splacení by klientovi nemělo činit problémy. Někteří poskytovatelé jsou k dispozici skutečně 24 hodin denně, takže o mikropůjčku můžete zažádat kdykoli.

Jednoduchá žádost i vyřízení

Díky mikropůjčce máte možnost získat potřebné peníze bez průtahů a vyplňování řady dokumentů. Vše je možno vyřídit online – vyplníte žádost se základními údaji, počkáte na ověření a můžete žádat. Schválení proběhne velice rychle a finance můžete získat již během jedné hodiny. Neposíláte kopie dokladů, nemusíte dodat potvrzení o výši příjmů. Protože se nejedná o vysoké částky, není potřeba ručitel ani zajištění, například zástavou nemovitosti. Mikropůjčka funguje snadno a okamžitě.

Mikropůjčka je půjčka nebankovní

Budete-li mít zájem o mikropůjčku, rozhodně ji nehledejte v bance. Tento typ půjčky poskytují výhradně nebankovní společnosti. Proto je její sjednání jednoduché a rychlé, s minimem prověřování a bez nutnosti ručení. Za vyřízení mikropůjčky a vedení účtu se neplatí, poplatky jsou pouze za poskytnutí nebankovní půjčky ihned. I tak jsou poplatky velmi vysoké, mikro půjčka rozhodně není určena k dlouhodobému využívání. Smlouva o půjčce je stručná a plně srozumitelná, neskrývá žádné nástrahy.

Mikropůjčku lze prodloužit

Všechny podmínky si můžete prohlédnout dopředu a vždy budete vědět, kdy a jakou částku zaplatíte. Může se však stát, že v termínu, kdy máte půjčku splatit, ještě nebudete mít peníze k dispozici. Proto je klientům umožněno prodloužení půjčky. Za toto prodloužení je potřeba zaplatit poplatek a prodloužení bude provedeno automaticky. Pokud by nedošlo ke splacení půjčky, následují sankce uvedené ve smlouvě. Vždy se vyplatí včas jednat.

Author: admin