Půjčka do pár minut

V případě, že je váš rodinný rozpočet napjatý a složenky se neustále hromadí jedna na druhou, blíží se rodinná dovolená nebo vypověděl službu některý z domácích spotřebičů, je nutné se poohlédnout po rychlém řešení. Běžné bankovní půjčky jsou zdlouhavé, musíte předložit nespočet dokumentů a vy přitom potřebujete jen pár tisícovek. Ideálním řešením jsou takzvané nebankovní půjčky. V jejich případě máte peníze připsané na účtu do pár minut bez zbytečného úřadování.

Blesková finanční injekce

Nebankovní společnosti v současné době nabízejí možnost menší finanční půjčky prakticky okamžitě. Jedná se o obnos v řádu několika tisíc. Velice oblíbené jsou půjčky do výše 5 000 Kč, které je možné získat do pěti minut. Blesková rychlost je dána zejména způsobem vyřízení půjčky. O půjčku může klient žádat z pohodlí domova a ušetří si tak zdlouhavé čekání na úřadech a v bance.

Výhody nebankovní půjčky

  • První půjčka je zpravidla nižší a klient si tak může zažádat o finanční dotaci do výše 5 000 Kč. Při řádném splácení se opakované půjčky mohou navýšit v řádu i o desetitisíce.
  • Klient je povinen splátku zaplatit nejčastěji do 30 dní ode dne schválení půjčky, pokud není jiná doba splácení udána smluvně.
  • Pokud se však klient dostane do situace, že nemůže splátku včas zaplatit, je možné si lhůtu za poplatek prodloužit.
  • K žádosti o nebankovní půjčku nemusíte dokládat svůj příjem ani výpis z registru dlužníků
  • Obrovskou výhodou je možnost žádat online hodin denně.

Nevýhody nebankovní půjčky

I přesto, že je o nebankovní typ půjček velký zájem a u klientů se těší velké oblibě, je potřeba počítat s vyššími úroky a vysokým RPSN v porovnání s bankovní půjčkou.

Opravdu mám peníze na účtu do pár minut?

Je pravda, že ke schválení půjčku dochází bezprostředně po odeslání žádosti prostřednictvím online formuláře, ovšem samotné připsání peněž na bankovní účet může trvat několik hodin. Nebankovní společnosti nejčastěji uvádějí lhůtu 24 – 48 hodin, která však může platit pouze pro první půjčku. U opakované půjčky za předpokladu řádného splácení se lhůta může výrazně zkrátit a vy tak můžete mít peníze opravdu do pár minut.

Author: admin